Головна - BIO-TECH MEDICAL
ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО – СЬОГОДНІ
Запатентовані технології
15 років досвіду та досліджень
Взаємодія на клітинному рівні
Революційний технологічний
прорив в імплантології
Інновація - поверхня
імплантантів BTI UNICCA®
 • Хімічна модифікація йонами кальцію забезпечує негайну стабільність імплантантів BTI
 • Три ступеня шорсткості оптимізує адаптацію до різних тканин і покращують остеоінтеграцію
 • Активація і агрегація тромбоцитів на поверхні імплантатів істотно скорочує терміни регенерації кістки
 • Антибактеріальні властивості чинників зростання істотно знижують ризик періімплантіта
Ендогенна регенеративна
технологія ENDORET® (PRGF®)
 • Біомедична технологія, заснована на застосуванні плазми, збагаченої факторами зростання
 • Концентрат білків крові, що впливає на процеси тканинного відновлення
 • Прискорює процеси ангіогенезу, клітинної проліферації, міграції та хемотаксису
 • 4 різних терапевтичних композиції PRGF® розширять ваші клінічні можливості
Освітня програма BTI
 • Один з основних принципів - якісне і індивідуальне навчання фахівців
 • Обмін результатами новітніх клінічних досліджень
 • Навчання інноваційним методикам і розробкам BTI
 • Застосування сучасних аудіо-візуальних технологій і методів навчання
НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКОРИСТОВУЮТЬ
БІЛЬШЕ 20 КРАЇН СВІТУ
Світова практика:
Світова практика: Щороку BTI активно бере участь в міжнародних конгресах, конференціях, форумах та круглих столах, де фахівці з усього світу обмінюються новими знаннями, досягненнями і результатами своєї практики.
Одна з привілеїв для докторів, які співпрацюють з нами, - участь в щорічному безкоштовному конгресі BTI DAY, що проходить в
м.Віторія-Гастейз в Іспанії. Саме Ви можете бути першими, хто дізнається про наші новітні відкриття безпосередньо від кращих дослідників BTI.
Дослідження R&D&I:
R&D&I: Research & Development & Innovations - Дослідження, Розробки і Інновації - три фундаментальних принципи корпоративної стратегії BTI. Це якісно відрізняє нас від інших компаній у сфері біотехнологій.
Біологічний підхід BTI дозволяє нашим фахівцям знайти нові персоналізовані терапевтичні рішення. Розробляючи і удосконалюючи існуючі хірургічні концепції, ми адаптуємо їх до різних областей медицини. Запускаючи нові наукові проекти, ми маємо чітку амбіцію: забезпечити нашу продукцію найкращими з можливих наукових обґрунтувань в доказовій медицині.
ГАРАНТІЇ ДЛЯ ДОКТОРІВ І ПАЦІЄНТІВ
Хто ми?

Компанія BTI створила цілу філософію, в якій людина одночасно стоїть біля витоків і є кінцевою метою.

Ми проводимо дослідження з 90-х років, засновуючи свої наукові досліди на мультидисциплінарному взаємодії - сьогодні в компаніїпрацює понад 300 людей і більше 20% з них - вчені.

Ми співпрацюємо з фахівцями в усьому світі, тим самим ідентифікуючи актуальні потреби лікарів і пацієнтів.

Що ми робимо?

Компанія "BIO-TECH MEDICAL" - ексклюзивний дистриб'ютор BTI в Україні - откривает Вам доступ до передових розробок Інституту Біотехнологій BTI.

Наша молода і енергійна команда з ентузіазмом розвиває даний захоплюючий проект, в якому дослідження, знання і технології стають інструментом в руках практикуючих лікарів.

Надаємо навчання для лікарів
BTI ділиться своїми відкриттями і знаннями в рамках щорічно оновлюються освітніх програм. Інтенсивні курси BTI дають можливість лікарям істотно знизити інвазивність оперативних втручань і скоротити терміни отримання кінцевих результатів лікування.
Відгуки
 • Кандидат медичних наук
 • Доцент
 • Лікар стоматолог-хірург вищої категорії
 • Лікар стоматолог-пародонтолог
Ні для кого не секрет, що медична галузь в Україні розвивається з деякою затримкою, в порівнянні з зарубіжними країнами, а технології, успішно і давно застосовуються в Європі, тільки починають впроваджуватися в повсякденну практику наших лікарів. Але з кожним роком кількість пацієнтів, які готові оплачувати медичні послуги, за умови підвищення їх якості і поліпшення сервісу, зростає.
У мене не було сумнівів у вирішенні стати частиною всесвітнього співтовариства BTI - їх розробки переконливі. Побувавши в Іспанії в Інституті Біотехнологій BTI, я побачила, які нові горизонти відкрилися в моїй хірургічній практиці. Я хочу подякувати своїм українським колегам, які розвивають імплантологів нашої країни в потрібному напрямку.
 • Кандидат медичних наук
 • Лікар-стоматолог I категорії за фахом «Стоматологія загальної практики»
 • Cтоматолог-хірург
 • C​томатолог-ортопед
​Я вважаю своїм обов'язком стежити за прогресивними технологіями і розробками в сфері медицини, біотехнологій, щоб пропонувати в своїй клініці тільки сучасні та дієві методики лікування. Для мене стоматологія - це не тільки робота і сімейний бізнес, це стиль життя. Наші клініки, і в Черкасах, і в Києві, оснащені найсучаснішим обладнанням і матеріалами, щоб паціен ти отримували більш якісно е лікування.
Ми були одними з перших в Україні, заінтересовавш ними ся технологією Endoret® (PRGF®) і системою імплант ат ів BTI. На мою думку, технологія Endoret® (PRGF®) - це, однозначно, майбутнє медицини та косметології. Це ті результати, які перевершують очікування!

І звичайно ж, окрему увагу заслуговує підхід до обучени ю в BTI. Курси були неймовірно цікавими і корисними. Спасибі, і радий співпраці! ​
 • Головний щелепно-лицьовий хірург м.Києва та Київської області. Вища категорія
 • Я в Facebook
В першу чергу хочу сказати, що вкрай задоволений курсами, які проводилися для лікарів-першопрохідців з України. Дуже важливо, щоб фахівці, які починають впроваджувати в свою практику розробки Інституту Біотехнологій BTI, що не використовувалися раніше в нашій країні, пройшли відповідне навчання, так як для технології Endoret (prgf) потрібне спеціалізоване обладнання, суворе дотримання протоколів і відповідна кваліфікація.
Ефективність, безпека і універсальність цієї технології впроваджує новий виток розвитку медицини - персоналізованої медицини, яка вже застосовується в безлічі медичних і наукових областей, в тому числі щелепно-лицевої хірургії, імплантології, ортопедії, тканинної інженерії та інших областях.
Напевно можу сміливо стверджувати, що це єдина на 100% біосумісна технологія, з прекрасною гнучкістю. Біопотенціал технології полягає в загальному ефекті від факторів росту тромбоцитів. Ці фактори впливають на ряд біологічних процесів, які сприяють клітинної міграції, зростання і морфогенезу.
Також, на користь свого вибору роботи з Endoret (prgf) хочу відзначити, що це єдина технологія, що має європейський (CE) і американський (FDA) медичні сертифікати з різних галузей застосування продукту і по всіх елементах, необхідних для застосування виробів медичного призначення. Я дуже задоволений результатами застосування у своїй практиці винаходів BTI, я дійсно можу гарантувати своїм пацієнтам прогнозовані результати в найкоротші терміни. З нетерпінням чекаю нових розробок, впевнений, вони будуть дуже скоро!
Наші партнери
Отримати запрошення
на найближчу подію BTI


Задать вопрос менеджеру
Введите свои контактные данные, и наш менеджер свяжется с Вами
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!