Сверла

Сверла

BTI система буріння для створення альвеоли в який імплантат з правильним діаметром буде поміщений, в залежності від свердління процедура встановлена для кожного типу кістки.

Все свердла виготовлені з хірургічної нержавіючої сталі. Доступний в двох розмірах, довжина відзначені 3 – 5 – 8,5 – 10 – 13 – 15 і 18 мм, а короткі 3 – 5 – 8,5 – 10 і 13 мм, для розміщення різних довжин імплантатів.

На додаток до мітках довжини вони кодуються з кольоровими кільцями в залежності від діаметра, з тими ж квітами, що і діаметри імплантати (рожевий: Tiny®, синій: універсальний, жовтий: Universal Plus; зелений: широкий).

article11_2
article11_2
початкові свердла

Початкове свердло являє собою свердло з дуже активним наконечником і з відмінною проникаючою здатністю в кортикальної кістки.

Він забезпечує точне свердління і точне розташування відправної точки для буріння, особливо у вузькому гребінь і кращий спрямований контроль, набагато краще, ніж було б отримано за допомогою звичайного круглого свердла.

Передні ріжучі свердла

Передні ріжучі свердла спеціально розроблені для апікальної без пошкодження анатомічної структури. Вони працюють без зрошення з тією ж швидкістю, що і свердла діаметру. Вони також мають здатність відновлювати кістки.

Фронтальні свердла поставляються в чотирьох діаметрах, які повинні використовуватися в залежності від діаметра імплантату. П’ять глибин мітки корисні для визначення точного місця розташування свердла відповідно до висоти залишилася кістки.

article11_2
article11_2
розширювачі

Використовуйте розширювачі для досягнення бажаного розширення в залежності від залишкового гребеня і діаметра імплантату, який ви плануєте вставити. Як правило, використовуйте імплантат з найбільшим діаметром, в той час дотримуючись горизонтальне відстань між імплантатом і кістковими пластинками, наскільки ето можливо. Доцільно не руйнувати кісткову пластину широко, оскільки це призводить до більш низької первинної стабільності і може бути реабсорбіровать.

Задать вопрос менеджеру
Введите свои контактные данные, и наш менеджер свяжется с Вами
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!