BTI APNiA

СИСТЕМА APNiA – ЄДИНА НА РИНКУ ЩО ДІАГНОСТУЄ І ПРОПОНУЄ ЛІКУВАННЯ ОДНОЧАСНО

Вона складається з електронного пристрою, який виконує дослідження сну, програмного забезпечення для діагностики і «внутрішньоротове пристрій для лікування пацієнта».

article11_2
НОВА СИСТЕМА ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ ДЛЯ СНУ APNOEA
1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИСТЕМУ APNiA

APNiA виявляє 5 різних інформаційних каналів, поки пацієнт спить: дихальний потік, оксиметрія, частота серцевих скорочень, положення тіла і хропіння. Пристрій зручно і легко для пацієнта надіти на дому, регулювати носові канюлі і пульсоксиметр на вказівному пальці.

article11_2
2. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ APNIA НАДАЄ ДВА РІЗНИХ ШЛЯХИ, ЩОБ ПРОЧИТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ СНА АВТОМАТИЧНЕ
 • Програмне забезпечення пристрою дозволяє вам просто, надійно і повністю автоматично знати, чи присутній патологія і її рівень серйозності.
 • Зведені звіти можуть бути відправлені по електронній пошті іншим фахівцям охорони здоров’я і надруковані і передані пацієнтові.
РУЧНЕ
 • Лікар може також вручну зчитувати дані, ідентифікуючи різні події на графіку.
article11_2

Як і багато інших фахівців, які беруть участь в респіраторних захворюваннях під час сну, ми рекомендуємо, щоб будь-який дантист, який хоче працювати в це поле співпрацює з підрозділом сну і проходить навчання через курси, організовані БТІ та / або в органах офіційних курсів, науковими компаніями, несуть відповідальність в SAHS.

3. APNiA ВНУТРІШНЄ ПРИСТРІЙ (DIA)
 • Интраоральное устройство APNiA (DIA) представляет собой шину для обоих верхних конечностей, связанных с тензорами, которые препятствуют втягиванию нижней челюсти, тем самым уменьшая количество эпизодов апноэ, перенесенных пациентом.
 • Шпильки виготовляються в протезної лабораторії, починаючи з орієнтованого положення пацієнта. Кожен з них має товщину і певні характеристики, які дозволяють підтримувати протрузівние і бічні руху.
 • Комплект для виготовлення цих пристроїв DIA складається з 7 тензорів різної довжини, кріплень і направляючих для обробки.
 • Щоб налаштувати оптимальний рівень прогресу для кожного пацієнта, повинні виконуватися тести сну, які супроводжують зміни тензора. Таким чином, пацієнт повторює нічну запис за допомогою внутриротового пристрою в положенні до тих пір, поки не буде досягнуто задовільний зниження респіраторних проблем і / або хропіння.
article11_2
ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ
1 – НАСТРОЙКА НА БЛОЦІ:
 • Налаштуйте пристрій на грудній клітці, розташувавши його спереду.
article11_2
 • Вставте канюлю в ніс; утримуйте її (в правильному положенні) за допомогою клейкої стрічки.
article11_2
 • Вставте датчики в блок.
article11_2
 • Помістіть пульсоксиметр в вказівний палець (найбільш підходящим є індекс, кільце і середні пальці). Переконайтеся, що для серцевого пульсу немає будь-яких тривожних обставин або чого-небудь, що може його обмежити, оскільки це може спровокувати втрату сигналу пульс оксиметру (наприклад, манжети кров’яного тиску, штучні нігті, лак для нігтів і т. Д.)
article11_2
2 – ПЕРЕМИКАННЯ НА БЛОЦІ ТІЛЬКИ Перед сном:
 • Натискайте кнопку включення / виключення протягом 3 секунд. Продовжуйте натискати до тих пір, поки ви не почуєте другий звуковий сигнал (ви почуєте два звукових сигнали, один короткий і один довгий після цього – і два світлодіодних індикатора будуть мигати) ©.
 • Не торкайтеся до іншої кнопці на пристрої.
article11_2

Ви почуєте два звукових сигнали, один короткий і один довгий, і обидва світлодіоди блимають.

3 – ЗАПИС:
 • Протягом 2 перших хвилин світлодіоди блоку включені. Потім вони вимикаються, щоб уникнути надмірного споживання.
article11_2
 • Якщо в будь-який час доби пацієнт хоче перевірити що пристрій все ще функціонує, вони можуть перевірити, що світло на датчику пальця пульсоксиметр включений.
4 – ВИКЛЮЧЕННЯ БЛОКУ:
 • Щоб зупинити запис, натисніть і утримуйте кнопку включення / виключення для сім секунд. Утримуючи кнопку обидва світлодіода (ви почуєте довгий звуковий сигнал і світлодіоди блоку і пульсовий оксиметр пальця зникне).
article11_2

Ви почуєте довгий звуковий сигнал, і обидва світлодіода згаснуть.

5 – УПАКОВКА І ПОВЕРНЕННЯ BTI APNIA:
 • Відключіть датчики і встановіть блок і ремінь в транспортувальний футляр.

Носова канюля і кабель пульсоксиметра є одноразовими, і один раз їх слід викинути в контейнер для переробки пластмас.

article11_2
Що таке апное уві сні?

Апное сну і синдром гіпопное (SAHS) – це дуже (вона зачіпає 25% населення), що тягне за собою кількість ризиків для здоров’я пацієнтів.

SAHS складається з повторення під час сну перехідного процесу (з не менше 10 секунд) закриття верхніх дихальних шляхів, блокування проходження повітря (апное) або обмеження його (гіпопное). Тяжкість цієї патології можна класифікувати як помірну (якщо число res-піратівние зупинки на годину сну або AHI становить від 5 до 14), помірний (якщо AHI знаходиться між 15 і 29) або важкий (якщо AHI становить 30 або більше).

article11_2 апное уві сні – НОВА ПРОБЛЕМА ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ

В даний час тільки пацієнти з важким апное лікуються у відділеннях сну, а ті, які класифікуються як легкі або помірні, до сих пір в основному не отримують лікування, крім загальних рекомендацій. Проте, ці пацієнти виграють від лікування внутрішньоротовими пристроями.

Інтраоральні пристрої – це вибір у всьому світі для пацієнтів з легким і помірним апное уві сні. Проте, коригування розвитку нижньої щелепи (назва) за допомогою різних тестів сну, по суті, неможлива в одиницях сну, що зазвичай перевантажені найважчими випадками SAHS.

Завдяки APNiA пацієнтам з легким та середнім апное можна діагностувати і лікувати в стоматологічних клініках, соналізованние шини. Це також корисно для пацієнтів з важким апное, які відкидають або не переносять лікування за допомогою ППДЛ машини, що надаються одиницями сну, або для створення комбінованого лікування.

ЧОМУ ЛІКУВАТИ ЦЕ В стоматологічної КЛІНІЦІ?

Нещодавно опубліковані дослідження показують, що існує прямий зв’язок між бруксизмом і SAHS (2) (3) і між зносом зубів і SAHS (4), тому стоматологи стають першим портом для виявлення апное уві сні, і завдяки APNiA вони також перший порт заходу для діагностики і лікування помірно помірних випадків SAHS і пацієнтів з хронічним хропінням.

Стоматологи розробляють і контролюють інтраоральний пристрій APNiA, яке складається з верхньої і нижньої шин, призначених для запобігання ретракцію нижньої щелепи і обмеження бокового руху. Мета полягає в тому, щоб звільнити глотку, зменшити хропіння і дати більше повітря під час сну.

Задать вопрос менеджеру
Введите свои контактные данные, и наш менеджер свяжется с Вами
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!