BTI Scan 3 Програма для планування оральної імплантології

BTI Scan 3, ПОЧАТОК УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ ДІАГНОСТИКА І ПЛАНУВАННЯ оральний ІМПЛАНТОЛОГІЇ І ХІРУРГІЇ.

BTI Scan® 3 є програмним додатком для діагностики та цифрового планування лікування, яке дозволяє гарантувати більш високу якість і передбачуваність імплантологічній хірургії.

Цей інструмент допоможе вашим пацієнтам зрозуміти план лікування за допомогою 3D-моделювання та візуалізації, які пропонує ця система, і допоможе вам провести точну і безпечну діагностику, вирішивши довжину, ширину і точне місце розташування імплантатів BTI.

НОВИНКИ BTI SCAN 3
1. НОВІ ВИМІРЮВАЛЬНІ інструменти: область, кут, обсяг
  • Площа і кут: при панорамних і розрізних зрізах ці вимірювання можуть бути виконані, що полегшує імплантологічний операцію.
  • Обсяг, розрахунок в см3 анатомічних порожнин або недоліків кісток.
article6_2
article6_3
2. ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ ТРИМ В DICOM ИМПОРТЕ костей.

При імпорті DICOM ви можете вибрати обсяг площі, що вибирає область, над которойВи хочете працювати, в двох горизонтальних розмірах, які додаються до попередньої вертикальної можливості. Автоматична настройка останнього зображення, що спрощує обробку зображень.

3. ДОСЛІДЖЕННЯ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ

Це дозволяє нам ідентифікувати і кількісно оцінити обсяг звуження в дихальних шляхах, діагностувати обструктивную задишку уві сні.

article6_4
4. Встановлення денситометрії article6_5

Використовувана модель сканера може бути обрана з метою поліпшення оцінки щільності її зображень, проведення більш точного дослідження.

5. РЕСТАЙЛИНГ
  • Зображення стали більші.
  • Синхронізація секційних розрізів при русі в панорамному вигляді.
  • Імпорт досліджень з попередніх версій.
  • Сумісність з новими операційними системами: windows 7 іwindows 8.1.
article6_6
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ВОНО ПРОПОНУЄ? article6_7

Використовувана модель сканера може бути обрана з метою поліпшення оцінки щільності її зображень, проведення більш точного дослідження.

БЕЗПЕКА І УСПІХ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

BTIScan® 3 дозволяє визначити щільність кісткової тканини кожної точки альвеолярної кістки, всередині і зовні імплантатів. Крім того, він дозволяє повністю оцінити порожнину рота і її анатомічні структури, в тому числі схильні до ризику, такі як нижній зубний нерв, відзначаючи його, щоб підкреслити його візуально.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ І ДОВІРА ДЛЯ ВАШИХ ПАЦІЄНТІВ

BTIScan® 3 технологія допоможе вашим пацієнтам зрозуміти план лікування за допомогою 3D моделювання і візуалізації, які пропонує ця система.

КОМФОРТНИЙ І ПРОСТИЙ

Это простая и интуитивно понятная программа. Вся информация будет быстро доступна. Простая сетевая или однопользовательская установка.

Дозволяється відповідно з ззі (Іспанська Закон Захисту Інформації)

Це програмне забезпечення, розроблене BTI, забезпечує дотримання правил, що діють відповідно до Закону про захист данних15 / +1999.

Задать вопрос менеджеру
Введите свои контактные данные, и наш менеджер свяжется с Вами
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!