Endoret® (PRGF®): нова концепція в індивідуалізованої регенеративної медицини

За останні 15 років, детальне вивчення тромбоцитів і містяться в них біологічних медіаторів, а також коштів, призначених розподілу і терапевтичного застосування факторів росту і аутогенних біоматеріалів, дозволило досягти значного прогресу і істотно розширити спектр терапевтичних можливостей застосування Плазми, Збагаченої Факторами Роста (технологія Endoret® (PRGF®)). В основі технології Endoret® (PRGF®) лежить приготування 100% аутогенного, збагаченої тромбоцитами плазми, аплікація якої на пошкоджені області збільшує швидкість регенерації в більшості видів тканин, без будь-яких побічних ефектів.

Плазма, збагачена факторами росту (Endoret® (PRGF®)), – це індивідуалізована технологія, яка зробила революцію в області регенеративної медицини. Ця стаття, надрукована в одному з найбільш престижних журналів в сфері біотехнологій, підсумовує найбільш важливі клінічні результати, отримані при використанні Endoret® (PRGF®). Протягом останнього десятиліття її застосування поширилося на багато областей медицини, від щелепно-лицевої хірургії до дерматології, косметології, ортопедичної хірургії, спортивної медицини та, більш недавно, офтальмології.

Як отримують Endoret® (PRGF®)?

Ряд терапевтичних композицій Endo- ret® (PRGF®) отримують шляхом проходження простому протоколу, заснованого на застосуванні невеликого об’єму крові пацієнта. Кров центрифугируется (на швидкості 580g) в 9-міллілітрових пробірках, що містять цитрат натрію, протягом 8 хвилин, що призводить до відокремлення червоних і білих кров’яних клітин від плазми, збагаченої тромбоцитами. Дві фракції Endo- ret® (PRGF®) відокремлюються від інших компонентів крові за допомогою екстракційного пристрої (PTD: * plasma transfering device – пристрій для переміщення плазми). Далі, безпосередньо перед терапевтичним застосуванням, фракції Endoret® (PRGF®) активуються хлоридом кальцію, що призводить до утворення ряду терапевтичних композицій.

Універсальність Endoret® (PRGF®).

Ця стаття, надрукована в одному з найбільш значущих наукових журналів в сфері біотехнологій, фокусується на величезній універсальності застосування, яку пропонує технологія Endoret® (PRGF®), так як при використанні крові пацієнта ми можемо отримати до чотирьох біосумісних композицій: a. PRGF®-супернатант: використовуваний для культивування зародкових і стовбурових клітин в лабораторії; він так само є основою нових очних крапель для лікування певного числа патологій в сфері офтальмології. b. Рідка Endoret® (PRGF®): ідеальна композиція для інфільтрації шкіри, тканин скелетно-м’язової системи, СНЩС і т.д. Це відмінний засіб для біоактивації дентальних імплантатів і протезів всіх типів з метою прискорення їх остеоінтеграції. c. Згусток, або «каркас» Endoret® (PRGF®): ідеальний для заповнення дефектів і стимуляції тканинної регенерації: в пост-екстракційному періоді, лікуванні виразок, тканинної інженерії і т.д. d. Фібринових мембрана: завдяки своїм гемостатическим властивостями є найкращим біоматеріалом для заповнення дефектів і стимулює процес епітелізації.

Універсальність технології Endoret® (PRGF®) дозволяє отримати до чотирьох аутогенних композицій

Чому працює Endoret® (PRGF®)?

Біологічна активність різних композицій, одержуваних при застосуванні технології Endoret® (PRGF®), заснована на двох фундаментальних речах. З одного боку, вміст плазми і, конкретно, фактори росту тромбоцитів, дія яких регулює основні процеси, задіяні в тканинної регенерації. З іншого, – фібриновий матрикс, який застосовується, як тимчасова структура для організації клітин і контролю над динамікою вивільнення факторів росту, присутніх в Endoret® (PRGF®). Ця стаття була надрукована в престижному журналі «Тенденції в науковій фармакології» (Trends In Pharmacological Science), який є найбільш значущим в сфері фармакології; в ній йдеться про терапевтичному потенціалі технології Endoret® (PRGF®) і, зокрема, описано, яким чином ідеальне взаємодію між факторами росту і фібрином є ключовим аспектом підтвердження клінічних результатів, отриманих при застосуванні цієї аутогенного технології.
Задать вопрос менеджеру
Введите свои контактные данные, и наш менеджер свяжется с Вами
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!