Лінія імплантів BTI

ЛІНІЯ імпланти BTI
Найбільший асортимент на ринку імплантів Властивості І ХАРАКТЕРИСТИКИ article11_2 Поверхность Юніка® (oптіма®поверхность + Ca)

Поверхня нового протіженія імплантатів Юніка® від BTI хімічно модифікована                  іонами кальцію:

  • Пов’язує і активує тромбоцити Скорочує час регенерації
  • остеогенна Стимулює утворення кісткової тканини
  • прокоагулянт Забезпечує миттєву стабільність
  • антибактеріальний Значно мінімізує ризик періімплантіта.
  • Електропозитивний, чистий і активний Підтримує супер гідрофільні властивості.
  • Потрійна шорсткість Оптимізує адаптацію до різних тканин і покращує остеоінтеграцію.
ВНУТРІШНЯ • ЗОВНІШНЄ З’ЄДНАННЯ

• Два з’єднання. Три різних діаметра платформи з найширшим асортиментом                  протеодонтіческіх компонентів на ринку.

протезні компоненти

• Широкий спектр протезних компонентів, що забезпечують рішення для всіх                  реставраційних потреб: цементовані, гвинтова фіксація, CAD / CAM.

Вершина

Імпланти BTI мають дві можливі вершини:

  1. Вершина з винятковою поліпшеною / приводний ємністю і маленькою апикальной поверхностю, яка                      запобігає стисненню                      на цьому рівні, забезпечуючи контроль над напрямком введення і розподілом імплантатів у вузьких                      альвеолярних о.е.р .. Він також забезпечує велику поверхню остеоінтеграції. це стандартна                      вершина.
  2. Вершина з більш низькою пропускною спроможністю приводу і великий апікальної поверхнею                      призначена для                      досягнення первинної стабільності без стиснення істотних анатомічних структур (верхньощелепних                      пазух і зубних нервів).                      Призначений для надкоротких імплантатів.
поверхня Оптіма®

• поверхню оптіма® адаптована для кращої взаємодії з різними тканинами,                  які знаходяться в контакті                  з імплантатом, щоб сприяти прискоренню остеоінтеграції.

article11_3
шийка

поверхню оптіма® на шийці імплантату (до платформи) адаптована для                          посилення                          утримування маргінальної тканини і для запобігання ризику повторного періімплантата.

article11_4
Різьба

Поверхня оптіма® представляє определеннная, пористість на потоках що                          дозволяє закріпити в                          кістки, підвищуючи первинну стабільність і поліпшення остеоінтеграції.

article11_5
жолоб

поверхню oптіма® являє собою ідеальну середню шорсткість на                          жолобах, які направляють                          зростання кістки між різьбленням і в той же час підтримують механічні властивості імплантату.

INTERNA з’єднання
UnicCa® SURFACE вузька платформа 3,5 mm. платформа article11_11
article11_7
UnicCa® SURFACE Універсальна платформа 4,1 mm. платформа article11_12
article11_8
UnicCa® SURFACE Універсальна плюс платформа 4,1 mm. платформа article11_13
article11_9
UnicCa® SURFACE Широка платформа 5,5 mm. платформа article11_14
article11_10
EXTERNA з’єднання
UnicCa® SURFACE Вузька платформа 3,5 mm. платформа article11_15
article11_19
UnicCa® SURFACE Універсальна платформа 4,1 mm. платформа article11_16
article11_20
UnicCa® SURFACE Універсальна плюс платформа 4,1 mm. платформа article11_17
article11_21
UnicCa® SURFACE Широка платформа 5,5 mm. платформа article11_18
article11_22
ГАРАНТІЯ ДЛЯ ІМПЛАНТОЛОГІЇ
article11_6

Одна з найбільш чудових і інноваційних функцій лінії імплантатів BTI –                          це верхівка,                          яка завдяки спіральної формі і її малої апікальній поверхні, має велику пропускну                          здатність                          в порівнянні з іншим ринком.

Внутрішнє з’єднання дозволяє йому витримувати великі передачі крутного                          моменту і зворотного, так що                          імплантат не втрачає своєї надійності при вставці або видаленні його.

І якщо додати до цього той факт, що поверхня імплантату має велику                          смачивающую здатність з ПРЖФ ®-Ендорет ®,                          яка створює більш сприятливу біологічне середовище для остеоінтеграції, оскільки вона                          сприяє формуванню стійких фібрінових                          зв’язків, які індукують клітинну міграцію, ми будемо бачити більш короткий час навантаження і                          покращена якість кістки навколо них.                          Це робить імплантати BTI гарантією стоматологічної імплантології.

Задать вопрос менеджеру
Введите свои контактные данные, и наш менеджер свяжется с Вами
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!